קורס איבחון צבע ייעודי לסטייליסטיות ומאפרות

איבחון צבע אישי הוא תהליך של בחינת הגוונים הטבעיים בפנים ומציאת ההרמוניה המושלמת שתגרום לעור להראות זוהר , חיוני יותר ובאופן כללי להשיל שנים מהמראה . באיבחון צבע נבדוק על יד הצמדת מניפות בעלות תכונות צבע מסויימות את תגובת עור הפנים ובעקבות  כך ניתן להתאים ללקוחה מניפת גוונים אישית שתקנה לה ביטחון בכל בחירה אופנתית ותוריד לה שנים מהמראה .

עם מה תצאי מהקורס?

איבחון צבע יכול להגדיל את סל המוצרים שלך בתור סטייליסיטית אישית ויציב אותך גבוה מעל התחרות. בקורס תקבלי את כל הידע התיאורטי והמעשי לאיבחון צבע. בנוסף תתרגלי על כ 20 נשים את הידע החדש לך.

הייחוד של השיטה

שיטת איבחון הצבע 'צבע טבעי' היא המפורטת ביותר ומבחינה בין 12 טיפוסי צבע שונים, זאת לעומת האבחנה המקובלת בין 4 טיפוסים בלבד . לכל אדם מתאימים כל הצבעים. איבחון צבע יגלה לך מהם הגוונים המדוייקים שיהפכו את המראה לזוהר, בריא וחיוני יותר.

שיטת 'צבע טבעי' 

הנה שיטת איבחון הצבע המתקדמת היום בעולם ונלמדת בישראל בלעדית בסטייל גורו. לפי השיטה אנחנו רוצות לייצר מימיקה של הצבעים הטבעים שלך ולחזק אותם בבחירת צבעים נכונים בלבוש, איפור ושיער.

צרי קשר לפרטים נוספים ובדיקת התאמה אישית

מה תקבלי בקורס?

בקורס צבע לסטייליסטיות את הולכת ללמוד שפה חדשה. למעשה את הולכת ללמוד מיומנות ראייה שעד כה כלל לא ידעת שהיא קיימת (ולכן לא יכולת להשתמש בה…) מכיון שזו שפה ויזואלית , חדשה לחלוטין נדרש הרבה תירגול כדי להטמיע את הידע החדש.

לכן בהכשרה הזו את הולכת לעבוד המון תירגול בכיתה. ככה, אנחנו מאמינות, תוכלי לצאת עם השירות החדש שלך בביטחון ללקוחות סטיילינג שלך.

מה עוד תקבלי בקורס?

כל משתתפת מקבלת ערכת איבחון צבע מקצועי בשווי 3300 ש"ח הכוללת :

6 קולרי איבחון

בדי זהב / כסף

12 מניפות צבע (1 לכל טיפוס צבע)

מזוודה מהודרת

שיעור רביעי

תתרגלי איבחון צבע על כ 15 נשים שונות כדי לצבור את כל הביטחון שאת צריכה

שיעור שלישי

תירגול: תעברי איבחון צבע בעצמך ותצפי באיבחוני צבע כדי להבין איך מורידים את התאוריה לפרקטיקה

שיעור שני

איך לעבוד נכון עם מפת האיבחון כדי להתאים ללקוחה את המניפה הנכונה, איך עורכים איבחון צבע

שיעור ראשון

תאוריית צבע ע``פ תאוריית MUNSELL , מהם תכונות הצבע השונות ואיך הם באים לידיי ביטוי אצל הלקוחה שלך

1

פנים זורחות במראה

6

מבחני צבע לעור

3

שעות כל מפגש

4

מפגשים