אירית מגורה

רביד ואיילת,

אני רוצה שתדעו שבשבילי סטייל גורו זה לא רק איפה-שלמדתי-סטיילינג אלא זה בית שבו למדתי מה זה לפרגן-ומכל הלב, מה זה לתת-וביד רחבה, מה זה לחייך לעצמי ולעולם- בפה מלא.

סטייל גורו זה בית הספר ללימודי סטיילינג הכי מקצועי, רציני ומקיף שיש, וגיליתי את זה אחרי בדיקה ״ייקית״ ויסודית כפי ש אני יודעת ולכן נרשמתי ועד היום אני ממליצה ביום לכל מי שרק שואלת אותי אם והיכן למדתי סטיילינג.  אם עד לפני שנה היו אומרים לי שאני אעמוד יום אחד ואעביר סדנת סטיילינג בפני 25 נשים-לא הייתי מאמינה בחיים!!!!

אז זהו שכן!

התחלתי לעסוק בסטיילינג רק 3 שנים(!!!) אחרי שלמדתי בקורס המקצועי בסטייל גורו. יום אחד פשוט נמאס לי מהעבודה המשרדית שלי, התקשרתי לרביד ואמרתי לה שהחלטתי שזה הזמן שלי להיות סטייליסטית ומה היא ענתה לי: ״נו באמת מזל טוב הגיע הזמן סופסוף..״ כאילו שהיא ידעה שהשיחה הזאת תגיע מתישהו, וישר נתנה לי 3 תאריכים להגיע לבית הספר ולהצטרף לכמה שיעורי ריענון ולסדנה מדהימה של ״איך להמציא סדנה״ שהעבירה מרצה אורחת. בסדנה הזו קבלתי כלים מקצועיים מדהימים של איך לעמוד מול קהל ואיך לבנות את התכנים שלי ב 10 שלבים פשוטים ועשתה לי המון סדר בראש. אחרי זמן לא קצר של תכנון ותרגול השקתי את הסדנה הראשונה והמעולה שלי! לא האמנתי שזה קורה לי!

תמיד אהבתי להתלבש ולהלביש אבל זה ממש לא מספיק-הקורס נתן לי כלים ומונחים מקצועיים ומדוייקים לדברים שידעתי לפי חוש ובאופן אינטואיטיבי. שולבו בו הדרכות מקצועיות בנושא שיווק, והתקיימו הדרכות מרוכזות על איך ממש לעשות כסף מסטיילינג. באתר בית הספר יש הדרכות על כל נושא והן פתוחות וזמינות לי עד היום, ואני תמיד יכולה להכנס ולקבל השראה וריענון על החומרים.

רביד נתנה לי המון בטחון בהחלטה ואף עשיתי איתה ליווי אישי עיסקי בצעדיי הראשונים בבניית העסק. היא נתנה לי המון גיבוי וידיעה שהיא איתי ועומדת מאחורי. זו תחושה מעולה שמשהי תותחית כמוה מאמין בי.

אבל באמת שיותר מכל, סטייל גורו זה המקום שבו למדתי כמה שפע יש, וכמה מחברותיי ללימודים שהפכו לסטייליסטיות מצליחות בפני עצמן יודעות לתת לי בעת הצורך עזרה, ייעוץ, רעיונות,ביקורת ובעיקר מילה טובה-זה ממש לא מובן מאליו..

ולראייה הרמנו, 5 סטייליסטיות בוגרות הקורס, אירוע מכירת בגדים שעוד הצלחתו מהדהדת וכל מאות הנשים שהגיעו שנהנו וציינו כמה מדהימות אנחנו ואיזה אנרגיות הבאנו איתנו ורק מחכות לאירוע הבא שנפיק. על האנרגיות האלה יש חותמת ענקית של סטייל גורו.

זו המורשת והגנטיקה של רביד ואיילת בלי שום ספק. כי אתן לימדתן אותנו שיש מספיק והרבה בשביל כולן.

אירית מגורה

סטייליסטית אישית יצירתית

Category

קורס מקצועי